SBC SYSTEM

strongman bodybuilding crossfit

< návrat zpět

O mně

Když jsem byl mladý, chodil jsem na kroužek plavání, byl jsem v podstatě vrcholový sportovec už v útlém věku :)
Věnoval jsem se přespolnímu běhu, fotbalu, florbalu a dalším klasickým dětským sportům, které bylo možné dělat v maloměstě.

První vážnější záležitostí bylo Aikido

Tomu jsem se věnoval asi od 10 do 15let a složil zkoušky na 4 kyu
- a popravdě bylo to k hovnu, když jsem se dostal do fyzického střetu s našimi "spoluobčany" pětiletá zkušenost tohoto sportu zajistila akorát mé KO a 3 stehy na spodním rtu

Zhruba v 17ti letech jsem začal cvičit a trošku se věnovat bojovým sportům

Teď pominu boxerky a věci tomu podobné a rozeberu cvičení a proměnu těla
- proměna těla nebyla téměř žádná, začal jsem cvičit v 17ti a ve 20ti jsem vypadal pořád stejně, jediný rozdíl byl, že jsem zvedal větší váhy
Proměna těla byla minimální tak jsem se na to chtěl popravdě vykašlat.
Když není motivace, není důvod pokračovat. No ne ?

Nevzdal jsem to a cvičil jsem dál.

Setkal jsem se s mnoha sportovci, ať to byli kulturisti, zápasníci, atleti a nebo instruktoři různých sportovních odvětví jako je power jóga apod. Naslouchal jsem a učil se!

Za 13 let co se s sebou snažím něco dělat jsem zjistil, že prvních 5 let cvičení bylo téměř k ničemu.

Něco mi to dalo, ale kdybych věděl to co dnes, mohl jsem být zase o kus cesty dál. Je to tím, že jsem začal cvičit sám a ničemu jsem nerozuměl(cvikům, intervalům, stravě, doplňkům ....)
Ke všemu jsem dospěl zkušenostmi, které jsem získal právě za tak dlouhou dobu (úpravy tréninků, jídla ...)
Právě proto dělám tento projekt, když už se do něčeho pustíte, ať to děláte na 150procent.

I ty se můžeš změnit.Máte štěstí, že jsem tu právě já.

Já takové štěstí bohužel neměl, ale i tak jsem dosáhl čeho jsem chtěl a stále pokračuji! Do roku 2012 jsem si cvičil jen tak pro sebe a kombinoval to s tréninky boxu a muay thai. To má váhovka byla kolem 92 kilogramů. V roce 2012 jsem se začal věnovat sportu divize Strongman, kdy jsem hned vyhrál první místo Ostrovského siláka. Do roku 2014 jsem se tomuto sportu věnoval a na váze jsem se dostal až na 121 kilogramů. Síla sice byla, ale tělo vypadalo poněkud zavalitě. Chtěl jsem víc!!! V roce 2015 jsem začal držet dietu a dostal jsem se na 105 kg kvalitního svalstva, to není nic zvláštního pokud ale nenapíši, že i přes úbytek hmoty jsem se silově posunul nahoru cca o 30 procent.

To znamená, že vážím méně, ale zvedám o dost více DULEŽITÉ: pro to vám představuji SBC-System nepromarněte X let zbytečným treninkem, neplýtvejte 10ky tisíc za zbytečné doplňky, investujte chytře!!!!